Zostań wolontariuszem Biura Młodych

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM
BIURA MŁODYCH

Biuro Młodych Fundacji „Mimo Wszystko” jest jak otwarte okno, przez które w naszą codzienną pracę wpada świeże powietrze i słońce. Dziękuję Wam, że jesteście. Dziękuję, że jest Was coraz więcej. Dziękuję losowi, że jestem razem z Wami. Przecież też jestem prezesem-wolontariuszem.

 

 

 

 

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do Biura Młodych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Współpraca fundacji z wolontariuszami opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Prosimy Cię o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką. Zapewniamy, że informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby naszej współpracy.

 

 

Dane podstawowe
WIĘCEJ O TOBIE
Zapoznałem/am się z regulaminem. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres e-mailowy iod@mimowszystko.org. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” z siedzibą przy ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4, 30-198 w Krakowie.
Newsletter jest wysyłany nieregularnie i bezterminowo za pośrednictwem internetowej poczty elektronicznej w formie listu elektronicznego na adres Wolontariusza i zawiera aktualne informacje na temat działalności Fundacji oraz możliwości wolontariackiego wsparcia Fundacji. Decyzja o rezygnacji z otrzymywania Newsletterów, jest równoznaczna z rezygnacją z wolontariackiego wspierania działań Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.